Odszkodowania

Kancelaria Bastion Broker w Białymstoku specjalizuje się również w odzyskiwaniu odszkodowań w imieniu poszkodowanych. Nasz główny profil działalności w tym zakresie to odszkodowania powypadkowe (po zaistnieniu wypadku komunikacyjnego, wypadku przy pracy, pożaru czy innych zdarzeń losowych.). Również jesteśmy gotowi do pomocy Państwu także w innych sprawach odszkodowawczych.

Prowadzimy postępowania nie tylko w Białymstoku, ale również w całej Polsce.

Nasza Kancelaria zapewnia obsługę zarówno na etapie przedsądowym jak i w postępowaniu przed sądem aby uzyskać dla naszych Klientów należne odszkodowania.

Do Państwa dyspozycji dedykujemy zespół zaufanych ekspertów oraz adwokatów, którzy z największą starannością zajmą się wszelkimi formalnościami i procedurami pozwalającymi uzyskać należne odszkodowanie.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Choć naszym celem jest zakończenie postępowania i uzyskanie odszkodowania na drodze przedsądowej to w uzasadnionych przypadkach konieczne jest skierowanie sprawy na drogę sądową. Umożliwiamy osobom poszkodowanym wystąpienie na drogę sądową poprzez zapewnienie zastępstwa procesowego.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i już na etapie weryfikacji kładziemy nacisk na przekazanie Państwu jak największej ilości informacji, co pozwoli Państwu na podjęcie przemyślanej decyzji o współpracy z nami.

Zapraszamy do kontaktu poprzez adres email: bastionbroker7@amj.pl
Jesteśmy gotowi na twoje pytania,
Zadzwoń do nas 505 242 920

Możesz wysłać nam również wiadomość email: bastionbroker1@amj.pl

Formularz kontaktowy